KP Medical s.r.o. je výhradní distributor kosmetických a terapeutických přístrojů francouzské společnosti LPG® SYSTEMS pro Českou a Slovenskou republiku

Představujeme Vám špičkovou technologii LPG® SYSTEMS (Francie) – kosmetické, masážní a rehabilitační přístroje, které nabízí nejen odbornou terapeutickou péči a efektivní výsledek, ale i přirozený a neinvazivní přístup k lidskému tělu. Účinnost LPG techniky byla prokázána více než 145 vědeckými studiemi a publikacemi, které uvádíme pro odbornou veřejnost na www.lpgmedical.com.

Informujeme Vás o nejnovějších trendech v oblasti profesionální péče o celé tělo. Nabízíme kompletní odborné poradenství, školení personálu i doplňkové servisní služby pro estetické kliniky, lázeňské domy, rehabilitační a dermatologická centra. Ve vlastním školícím centru pořádáme odborné semináře a školení patentované LPG techniky ENDERMOLOGIE® BODY & ENDERMOLOGIE® FACE

Motto LPG: Zodpovědná a bezpečná krása

PRODUKTOVÁ ŘADA KOSMETICKÝCH A TERAPEUTICKÝCH PŘÍSTROJŮ LPG®

Produktová řada přístrojů LPG

Novinky a informace

LPG® BEAUTY DAYS září 2019

Zveme Vás 18. - 19. září 2019 na akci LPG® BEAUTY DAYS do showroomu KP Medical Černošice. Užijete si světovou unikátní péči LPG ENDERMOLOGIE® pro zeštíhlení a omlazení přístroji nové generace Cellu M6 ALLIANCE. Rádi Vás přivítáme oba dva dny od 9 do 19 hodin, prosíme o potvrzení Vaší účasti mailem či telefonicky na čísle +420 602 771 540.

LPG INOVACE: revoluční technologie CELLU M6 ALLIANCE

Představujeme přístroj CELLU M6® Alliance s novou terapeutickou hlavicí Alliance spojující sílu válečku a intenzitu klapky, což přináší viditelné výsledky již po 3 ošetřeních! Nový sensor Alliance Skin Identity v hlavici umožňuje rychlejší osvojení techniky endermologie® a zvyšuje komfort ošetření. Tisková zpráva v češtině a ve slovenštině (PDF cca 1 MB)

CELLU M6 ALLIANCE pro všechny krásky světa

Každá žena na světě má vlastní názor na svou krásu i představu, co lze ještě vylepšit. LPG již 30 let sbírá zkušenosti ve 110 zemích světa, a proto nabízí unikátní technologie, které se přizpůsobí každé ženě a přirozeně pomohou na všech partiích těla, kde je třeba. Tisková zpráva v češtině i ve slovenštině ke stažení (PDF 2,4 MB)

Nabízíme řešení: SBOHEM CELULITIDO

Již od 3. ošetření dochází k redukci celulitidy (67%*), pokožka je viditelně hladší a jemnější. CELLU M6 Alliance® řeší problém celulitidy změkčením a uvolněním tkání, přitom obnovuje i tělní oběh pro podporu látkové výměny. Více informací v informační brožuře ke stažení - česky i slovensky (PDF cca 300 KB).

Anti-aging ENDERMOLOGIE FACE: +80% kyseliny hyaluronové!

Unikátní ošetření endermologie® face využívá patentované Ergolift™ ošetřující hlavice s mikro-motorkem pro podporu buněčné stimulace, která zajistí zvýšení přirozené produkce kyseliny hyaluronové až o 80%! Více v tiskové zprávě PDF ke stažení (cca 600 KB).

LPG ENDERMOLOGIE®: Nohy lehké jako pírko!

Letní čas a vysoké teploty -  čas pro ošetření přístrojem LPG ALLIANCE® k odlehčení vašich končetin a obnovení celkové pohody. Cellu M6 Alliance® obnovuje eliminační funkce organizmu a cíleně stimuluje tělní oběh, tím odvádí
nadbytečnou vodu z těla. Jak to funguje, pohled lékaře a osobní zkušenost najdete ve zprávě ke stažení v češtině (PDF, 300 KB) i ve slovenštině (PDF, 300 KB).

LPG ENDERMOLOGIE® PRO VÁŠ KRÁSNÝ ZADEČEK

Nabízíme efektivní řešení, jak vaše pozadí zeštíhlit, vytvarovat a znovu využít jako přednost! Nový přístroj CELLU M6 Alliance® odstraňuje odolný tuk z problematických partií a současně zpevňuje pokožku. 100% přirozená péče pro zeštíhlení a modelaci vaší postavy před létem. Více informací v dokumentu ke stažení - česky (PDF cca 300KB) i slovensky (PDF cca 300KB).

Cellu M6 Alliance a fotbalové MS v Rusku očima lékařského týmu

Exkluzivní rozhovor s lékařem, maséry   a fyzioterapeuty francouzské fotbalové reprezentace o využití Cellu M6 Alliance® při regeneraci a fyzioterapii hráčů. Rozhovor ke stažení v PDF (cca 300 KB).

EXKLUZIVNĚ - rozhovor s paní Gautier o novém Cellu M6 Alliance

Karine Gautier, školící manažerka divize pro estetickou péči v LPG® France se s námi v rozhovoru podělila o novinky z evropské premiéry již 10. generace přístrojů Cellu M6® - s inovovanou hlavicí Alliance a diagnostickým systémem EndermoScan. Celý rozhovor si můžete přečíst v příloze (cca 500KB, PDF).

NOVINKA OD LPG ANTI-AGING RENEWAL SERUM

Objevte nové exkluzivní anti-aging sérum pro intenzivní buněčnou regeneraci a zpevnění pokožky: ANTI-AGING RENEWAL SERUMNové ošetření 75 minut komplexní péče endermologie® (obličej, krk, ruce) pro intenzivní buněčnou regeneraci Vaší pokožky.

Videa