Profesionální kosmetické a terapeutické přístroje LPG® Systems France

 Novinka  - revoluční technologie nové hlavice Alliance (body) spojuje sílu válečku a intenzitu klapky. Tato inovace přináší viditelné výsledky ošetření již po 3 ošetřeních! Díky novému sensoru Alliance Skin Identity se stimulace vždy dokonale přizpůsobí individuálním vlastnostem pokožky: intenzita ošetření je optimalizována. Přístroj je integrován přímo do masážního stolu a je vhodný pro menší terapeutické kabinky. Nabízí obě unikátní ošetření: endermologie® body & face. Vyrábí se dva typy: kosmetický a terapeutický. 

 Novinka  - mobilní varianta přístroje poslední generace Cellu M6® s revoluční technologií nové hlavice Alliance (body) spojující sílu válečku a intenzitu klapky. Tato inovace přináší viditelné výsledky ošetření již po 3 ošetřeních! Díky novému sensoru Alliance Skin Identity se stimulace vždy dokonale přizpůsobí individuálním vlastnostem pokožky: intenzita ošetření je optimalizována.. Nabízí obě unikátní ošetření: endermologie® body & face. Vyrábí se dva typy: kosmetický a terapeutický.

9. generace Cellu M6® s inovovanou ošetřující hlavicí Ergolift (face) a výkonnou hlavicí s motorickými válečky Ergodrive (body). Přístroj Cellu M6® ENDERMOLAB [2]  je integrován přímo do masážního stolu a je vhodný pro menší kabinky. Nabízí obě unikátní ošetření: endermologie® body & face. Vyrábí se dva typy: kosmetický a terapeutický. 

9. generace Cellu M6® s inovovanou ošetřující hlavicí Ergolift (face) a výkonnou hlavicí s motorickými válečky Ergodrive (body). Přístroj Cellu M6® INTEGRAL [2] je mobilní (s kolečky) a nabízí obě unikátní ošetření: endermologie® body & face. Vyrábí se dva typy: kosmetický a terapeutický. 

Přenosný kosmetický přístroj Mobilift M6® s výkonnou hlavicí Ergolift pro ošetření tváře a dekoltu metodou endermologie® face. Cílená stimulace podporuje přirozenou tvorbu základních látek pro omlazení pleti a nabízí viditelné výsledky již po jednom ošetření.

Tuto techniku užívají prestižní světová rehabilitační centra pro léčbu zad a pohybového aparátu i elitní světové sportovní kluby pro trénink vrcholových sportovců. Přístroj HUBER® MOTION LAB je unikátní světová technologie, která dokáže rychle aktivovat intenzivní spalování tuků a zároveň posílit základní posturální svaly. Dokázáno vědeckými studiemi. Více informací najdete na webu hubermotionlab.cz