Profesionální kosmetické a terapeutické přístroje LPG® Systems France

 Novinka  - revoluční technologie nové hlavice Alliance (body) spojuje sílu válečku a intenzitu klapky. Tato inovace přináší viditelné výsledky ošetření již po 3 ošetřeních! Díky novému sensoru Alliance Skin Identity se stimulace vždy dokonale přizpůsobí individuálním vlastnostem pokožky: intenzita ošetření je optimalizována. Přístroj je integrován přímo do masážního stolu a je vhodný pro menší terapeutické kabinky. Nabízí obě unikátní ošetření: endermologie® body & face. Vyrábí se dva typy: kosmetický a terapeutický. 

 Novinka  - mobilní varianta přístroje poslední generace Cellu M6® s revoluční technologií nové hlavice Alliance (body) spojující sílu válečku a intenzitu klapky. Tato inovace přináší viditelné výsledky ošetření již po 3 ošetřeních! Díky novému sensoru Alliance Skin Identity se stimulace vždy dokonale přizpůsobí individuálním vlastnostem pokožky: intenzita ošetření je optimalizována.. Nabízí obě unikátní ošetření: endermologie® body & face. Vyrábí se dva typy: kosmetický a terapeutický.

Novinka - přístroj HUBER 360® EVOLUTION: unikátní NEURO PHYSICAL TRAINING® Poslední generace sportovně - rehabilitačního přístroje HUBER 360° EVOLUTION poskytuje vyšší úroveň fyzioterapie i profesionální sportovní trénink.

Přístroj se specializuje na rehabilitace kloubů a svalů, umožňuje léčit více než 90% patologických změn (170 terapeutických protokolů), nabízí ucelenou a inteligentní fyzioterapii včetně výsledné diagnostiky pacientů v tabletu.

Další využití: SPORT& FITNESS

Celkem 440 integrovaných protokolů (dle sportovní disciplíny nebo vybraných partií) efektivně zlepšuje fyzickou kondici všech sportovců. Díky střídání fází zatížení a uvolnění těla na pohyblivé plošině dochází k maximálnímu spalování tuků i tvorbě svalové hmoty. Ideální řešení pro modelaci postavy a zlepšení fyzické kondice v rekordním čase!

9. generace Cellu M6® s inovovanou ošetřující hlavicí Ergolift (face) a výkonnou hlavicí s motorickými válečky Ergodrive (body). Přístroj Cellu M6® INTEGRAL [2] je mobilní (s kolečky) a nabízí obě unikátní ošetření: endermologie® body & face. Vyrábí se dva typy: kosmetický a terapeutický. 

9. generace Cellu M6® s inovovanou ošetřující hlavicí Ergolift (face) a výkonnou hlavicí s motorickými válečky Ergodrive (body). Přístroj Cellu M6® ENDERMOLAB [2]  je integrován přímo do masážního stolu a je vhodný pro menší kabinky. Nabízí obě unikátní ošetření: endermologie® body & face. Vyrábí se dva typy: kosmetický a terapeutický. 

Přenosný kosmetický přístroj Mobilift M6® s výkonnou hlavicí Ergolift pro ošetření tváře a dekoltu metodou endermologie® face. Cílená stimulace podporuje přirozenou tvorbu základních látek pro omlazení pleti a nabízí viditelné výsledky již po jednom ošetření.