O firmě KP Medical s.r.o.

KP Medical s.r.o. je výhradní distributor kosmetických a terapeutických přístrojů francouzské společnosti LPG® SYSTEMS pro Českou a Slovenskou republiku

Představujeme Vám špičkovou technologii LPG® SYSTEMS (Francie) – kosmetické, masážní a rehabilitační přístroje, které nabízí nejen odbornou terapeutickou péči a efektivní výsledek, ale i přirozený a neinvazivní přístup k lidskému tělu. Účinnost LPG techniky byla prokázána více než 165 vědeckými studiemi a publikacemi, které uvádíme pro odbornou veřejnost na www.lpgmedical.com.

Informujeme Vás o nejnovějších trendech v oblasti profesionální péče o celé tělo. Nabízíme kompletní odborné poradenství, školení personálu i doplňkové servisní služby pro estetické kliniky, lázeňské domy, rehabilitační a dermatologická centra. Ve vlastním školícím centru pořádáme odborné semináře a školení patentované LPG techniky ENDERMOLOGIE® BODY & ENDERMOLOGIE® FACE.

Filozofie firmy LPG Systems

Filozofie firmy LPG Systems je postavena na 100% přirozené mechanické buněčné stimulaci a jsme pyšní na to, že použití technologií LPG Systems je vždy naprosto neinvazivní. Každý den je v téměř 110 zemích na celém světě technikami LPG ošetřeno více jak 300 000 lidí.

Motto LPG: Zodpovědná a bezpečná krása

 

{"preview_thumbnail":"/sites/default/files/styles/video_embed_wysiwyg_preview/public/video_thumbnails/mh1oJ7sZQmg.jpg?itok=iRtHz0C2","video_url":"https://youtu.be/mh1oJ7sZQmg?si=nuc4QQy0SMgjceOs","settings":{"responsive":1,"width":"854","height":"480","autoplay":0},"settings_summary":["Vložené video (Responzivní)."]}

 

 

Historie společnosti KP Medical s.r.o.

Společnost KP Medical s.r.o. je českou společností, její vznik byl inicializován zahájením přímé obchodní spolupráce se světovým leadrem v oblasti krásy, zdraví a sportovní rehabilitace, francouzskou společností LPG Systems, která byla založena roku 1986. Majitelé společnosti KP Medical s.r.o. se v oblasti obchodu pohybují již více než 25 let a mají bohaté osobní zkušenosti nejen s vlastní obchodní činností, ale i s následnou servisní péčí o své klienty včetně profesionální marketingové podpory.

Společnost KP Medical sídlí v Černošicích, které patří mezi nejlepší rezideční lokality v těsné blízkosti Prahy. Nový LPG show room a vlastní kosmetický salon jsou umístěny v moderní budově, která díky svému architektonickému řešení byla oceněna stavbou roku 2010.

Odbornost a vize společnosti KP Medical

Díky naší dlouholeté spolupráci se světovou jedničkou v oboru bezpečné krásy a terapie patříme mezi odborníky určující trendy v péči o krásu, zdraví, rehabilitace a sportovního tréninku v České a Slovenské republice. Potenciálním zákazníkům můžeme předvést přístroje, na kterých tým zkušených a odborně proškolených profesionálů předvádí vlastní masážní ošetření, rehabilitační cvičení či sportovní trénink. Zákazníkům kosmetického salónu nabízíme kompletní nabídku ošetření těla a obličeje, které profesionální LPG přístroje umožňují.

Vztahy s klienty

Preferujeme individuální přístup ke každému klientovi na základě jeho konkrétních potřeb a požadavků.

Staňte se i Vy součástí týmu profesionálů, kteří pracují s nejlepší světovou technologií LPG Systems, s úspěchem užívanou ve světových beauty klinikách, lázeňských domech i hotelových wellness centrech.

Nezbývá, než-li k návštěvě našeho show roomu a kosmetického salonu co nejsrdečněji pozvat i Vás. Na Vaši návštěvu se těší a s úctou zůstává
KP Medical team