LPG profesionální kosmetika inspirovaná Endermologií

Exklusivní kosmetická řada pro cílenou podporu endermologie®

Protože tělo i tvář každého z nás je zcela individuální, vyvinuli odborníci LPG speciální řadu exklusivní kosmetiky, která je přizpůsobena konkrétním estetickým cílům.

 

Je vhodné kombinovat doporučený produkt s Vaším osobním programem LPG ošetření přístrojem Cellu M6®.

Exklusivní kosmetika

 

LPG nabízí speciální kosmetické produkty, které obsahují jedinečný komplex aktivních přísad. Vyrobeno pro stimulaci přirozené buněčné aktivity a cílenou podporu zeštíhlení a omlazení:

  • podpora přirozeného uvolnění uloženého tuku a zamezení jeho ukládání
  • podpora přirozené tvorby kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronově pro pevnější a hladší pokožku
  • všechny produkty jsou bez parabenu a bez phenoxyethanolu
  • dle odborných studií se účinek endermologie® prodlužuje o 50% při aplikaci LPG® kosmetiky

 

Kosmetické produkty endermologie®  produktová řada tělo

Kosmetické produkty endermologie®  produktová řada tvář

 

Nová LPG© péče - "Dokonalé oči a rty" 

Dokonalé oči a rty, nová exklusivní péče pro chladné dny, detoxikuje pleť pro zdravou buněčnou obnovu a stimuluje fibroblasty (buňky mládí) pro omlazení. Nové ošetření je doplněno LPG kosmetikou pro cílenou podporu: EYE & LIP CONTOUR CREAM – okamžitá hydratace a vyplnění + POST-CARE EYE CONTOUR MASK – viditelné vyhlazení jemných vrásek a odstranění známek únavy.

Prezentace "Dokonalé oči a rty" v PDF ke stažení (cca 2 MB)
 

 

Nejnovější studie k LPG© cosmetics

Podle poslední studie profesora Humberta je prokázáno, že při současné aplikaci speciální LPG kosmetiky se efekt přístrojového ošetření Endermologie® Body & Face navyšuje o 50%!
 

 

Buněčná obnova endermologie®: LPG chemický peeling 

technologie New Endermolift™ v kombinací s LPG chemickým peelingemAplikace New Endermolift™ s kombinací chemického peelingu se doporučuje dvakrát za měsíc (každý druhý týden), to zajistí buněčnou regeneraci a rozzářenou pokožku po celý rok. Kombinace kyseliny glykolové a mandlové urychlí a doplní léčbu ENDERMOLIFT™ pro dosažení optimálních výsledků proti stárnutí. Další podrobnosti k chemickému peelingu najdete v produktovém dokumentu New Skin Mission - EndermoliftTM Skin Rejuvenation ke stažení (PDF, cca 800KB).

 

 

koncentrát pro 14denní extra rychlé hubnutí

14denní koncentrát LPG pro extra rychlé hubnutí

14denní LPG koncentrát 3v1 pro extra rychlé hubnutí: spalování tuků, odvodnění, detoxikace a uvolnění přetížené tkáně. Výsledkem je štíhlá postava, vyhlazení pomerančové kůže a obnova Vaší energie. Podrobnosti k užívání, účinkům, složení a balení najdete v produktovém dokumentu (PDF, 275 KB)

 

 

 

 

Objevte LPG® protokoly ošetření pro obličej i tělo

Nové LPG® protokoly ošetření pro obličej i tělo, které kombinují dokonalý efekt přístroje CELLU M6© ALLIANCE s profesionální řadou LPG kosmetiky. Po individuální konzultaci Vám LPG terapeut doporučí vhodnou kombinaci přístrojového ošetření LIPOMASSAGE či ENDERMOLIFT včetně kosmetických produktů pro domácí péčí.

 

Zpět nahoru