LPG® BEAUTY DAYS září 2019

Zveme Vás 18. - 19. září 2019 na akci LPG® BEAUTY DAYS do showroomu KP Medical Černošice. Užijete si světovou unikátní péči LPG ENDERMOLOGIE® pro zeštíhlení a omlazení přístroji nové generace Cellu M6 ALLIANCE. Rádi Vás přivítáme oba dva dny od 9 do 19 hodin, prosíme o potvrzení Vaší účasti mailem či telefonicky na čísle +420 602 771 540.

LPG ENDERMOLOGIE®: Nohy lehké jako pírko!

Letní čas a vysoké teploty -  čas pro ošetření přístrojem LPG ALLIANCE® k odlehčení vašich končetin a obnovení celkové pohody. Cellu M6 Alliance® obnovuje eliminační funkce organizmu a cíleně stimuluje tělní oběh, tím odvádí
nadbytečnou vodu z těla. Jak to funguje, pohled lékaře a osobní zkušenost najdete ve zprávě ke stažení v češtině (PDF, 300 KB) i ve slovenštině (PDF, 300 KB).

Nabízíme řešení: SBOHEM CELULITIDO

Již od 3. ošetření dochází k redukci celulitidy (67%*), pokožka je viditelně hladší a jemnější. CELLU M6 Alliance® řeší problém celulitidy změkčením a uvolněním tkání, přitom obnovuje i tělní oběh pro podporu látkové výměny. Více informací v informační brožuře ke stažení - česky i slovensky (PDF cca 300 KB).

LPG ENDERMOLOGIE® PRO VÁŠ KRÁSNÝ ZADEČEK

Nabízíme efektivní řešení, jak vaše pozadí zeštíhlit, vytvarovat a znovu využít jako přednost! Nový přístroj CELLU M6 Alliance® odstraňuje odolný tuk z problematických partií a současně zpevňuje pokožku. 100% přirozená péče pro zeštíhlení a modelaci vaší postavy před létem. Více informací v dokumentu ke stažení - česky (PDF cca 300KB) i slovensky (PDF cca 300KB).

Pozvánka na největší jarní mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE

Zveme Vás na největší jarní mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE, který se koná 15. -16. března v PVA EXPO Praha – Letňany. Rádi Vás uvítáme na stánku LPG® (č.45 hala střed 2A), kde budeme po oba dva dny prezentovat novou generaci LPG přístrojů Cellu M6® ALLIANCE. Těšíme se na Vás.

Přirozená krása a omlazení již za 15 minut - ENDERMOLOGIE® FACE

Stále více exkluzivních kadeřnických salonů hledá efektivní rozšíření služeb pro náročnou klientelu. Nabídněte svým klientům unikátní světovou péči LPG® endermologie® face, 15 minutové ošetření s okamžitým výsledkem! Podrobnosti ve zprávě ke stažení (PDF cca 500 KB).

ENDERMOLOGIE® MEDICAL - léčí otoky a zeštíhlí Vaše tělo

LPG řešení pro těžké a bolavé nohy, oteklé kotníky a viditelné žíly! Terapeutická kůra LPG endermothérapie® při které dochází k šetrné mobilizaci tkání, obnově žilní mikrocirkulace a stimulaci lymfatického systému. Podrobné informace v informačním letáku ( PDF cca 128 KB).

RELAXING SHAPING DRY OIL

První SUCHÝ olej se třemi účinky: Intenzivní podpora spalování tuků (den i noc); Obnova a mikrocirkulace; Uvolnění a relaxace. Relaxing shaping dry oil má optimální koncentrace účinných olejových látek: 2,5 %. Hydratační složení a rychlé vstřebávání. Informační leták ke stažení (PDF cca 300 KB).

LPG ošetření pro nastávající i nové maminky

LPG cílená péče pro uvolnění dolních končetin. Metoda endermologie® je známá pro svůj drenážní účinek, aktivuje odvodnění, zrychluje tok v žilním a lymfatickém systému, mobilizuje vodu v těle a přináší okamžitou úlevu a komfort. Bližší informace nejen o ošetření dolních končetin najdete v příloze česky a slovensky (PDF cca 2 MB).

Dokonalé oči a rty - nová exkluzivní péče pro chladné dny

NOVÁ LPG PÉČE „Dokonalé oči a rty“ detoxikuje pleť pro zdravou buněčnou obnovu a stimuluje fibroblasty (buňky mládí) pro omlazení. Nová LPG kosmetika pro cílenou podporu: EYE & LIP CONTOUR CREAM – okamžitá hydratace a vyplnění + POST-CARE EYE CONTOUR MASK – viditelné vyhlazení jemných vrásek a odstranění známek únavy. Tisková zpráva ke stažení (PDF cca 500 KB).