LPG BEAUTY DAYS: duben 2018

Srdečně vás zveme na AKCI LPG® BEAUTY DAYS ve dnech 3. - 4. dubna do LPG showroomu KP Medical Černošice. Budete si moci zdarma vyzkoušet unikátní péči ENDERMOLOGIE®. Objednejte se prosím včas mailem či telefonicky, akce je velmi oblíbená. Váš tým LPG KP Medical s.r.o.

Pozvánka na největší jarní mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE

Zveme Vás na největší jarní mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE, který se koná 15. -16. března v PVA EXPO Praha – Letňany. Rádi Vás uvítáme na stánku LPG® (č.45 hala střed 2A), kde budeme po oba dva dny prezentovat novou generaci LPG přístrojů Cellu M6® ALLIANCE. Těšíme se na Vás.

Přirozená krása a omlazení již za 15 minut - ENDERMOLOGIE® FACE

Stále více exkluzivních kadeřnických salonů hledá efektivní rozšíření služeb pro náročnou klientelu. Nabídněte svým klientům unikátní světovou péči LPG® endermologie® face, 15 minutové ošetření s okamžitým výsledkem! Podrobnosti ve zprávě ke stažení (PDF cca 500 KB).

ENDERMOLOGIE® MEDICAL - léčí otoky a zeštíhlí Vaše tělo

LPG řešení pro těžké a bolavé nohy, oteklé kotníky a viditelné žíly! Terapeutická kůra LPG endermothérapie® při které dochází k šetrné mobilizaci tkání, obnově žilní mikrocirkulace a stimulaci lymfatického systému. Podrobné informace v informačním letáku ( PDF cca 128 KB).

RELAXING SHAPING DRY OIL

První SUCHÝ olej se třemi účinky: Intenzivní podpora spalování tuků (den i noc); Obnova a mikrocirkulace; Uvolnění a relaxace. Relaxing shaping dry oil má optimální koncentrace účinných olejových látek: 2,5 %. Hydratační složení a rychlé vstřebávání. Informační leták ke stažení (PDF cca 300 KB).

LPG ošetření pro nastávající i nové maminky

LPG cílená péče pro uvolnění dolních končetin. Metoda endermologie® je známá pro svůj drenážní účinek, aktivuje odvodnění, zrychluje tok v žilním a lymfatickém systému, mobilizuje vodu v těle a přináší okamžitou úlevu a komfort. Bližší informace nejen o ošetření dolních končetin najdete v příloze česky a slovensky (PDF cca 2 MB).

Dokonalé oči a rty - nová exkluzivní péče pro chladné dny

NOVÁ LPG PÉČE „Dokonalé oči a rty“ detoxikuje pleť pro zdravou buněčnou obnovu a stimuluje fibroblasty (buňky mládí) pro omlazení. Nová LPG kosmetika pro cílenou podporu: EYE & LIP CONTOUR CREAM – okamžitá hydratace a vyplnění + POST-CARE EYE CONTOUR MASK – viditelné vyhlazení jemných vrásek a odstranění známek únavy. Tisková zpráva ke stažení (PDF cca 500 KB).

BOJUJEME ZA PŘIROZENOU KRÁSU!

Jsme velmi hrdí, že již v květnu představíme novou "mocnou zbraň": profesionální přístroj Cellu M6® ALLIANCE! Více informací přineseme co nejdříve. Boj za 100% přirozené hubnutí, bez bolesti a nepříjemných vedlejších účinků, pokračuje!" #fightfornaturalbeauty  #bojzaprirozenoukrasu

LPG SCAN - nový profesionální diagnostický systém LPG v tabletu

Diagnostické zařízení pro komplexní vstupní diagnostiku těla a tváře, výběr vhodných protokolů ošetření a sledování výsledků během terapie. Odborná diagnostika ve 4 krocích pomáhá při ošetření, posiluje motivaci klienta a názorně předvádí výsledky ošetření endermologie®. Podrobné informace v tiskové zprávě (PDF cca 200KB).

GOLD ANTI-AGING RENEWAL CREAM PRO ZRALOU PLEŤ

ANTI-AGING RENEWAL CREAM: luxusní denní i noční péče pro intenzivní buněčnou regeneraci! Regenerační péče s efektem „nové pokožky“. Intenzivnější, okamžitá a dlouhodobá korekce příznaků stárnutí pro dokonalou pleť. Podrobnější informace v PDF (cca 3MB) ke stažení.